Termal Sprey için Saf Metal, Alaşım, Kompozit ve Karışım Tozlar

Katma değerli fayda sağlayan yeni yüzeyler oluşturarak ya da komponentleri yeni gibi bir duruma restore ederek maliyeti etkin bir biçimde oluşturun. Geniş ve çok yönlü metal alaşım, kompozit ve karışım toz portföyümüz, termal spreyde çok çeşitli endüstrilerde şirketler tarafından kullanılmaktadır.

Çok yönlü bir uygulama yelpazesi

Toz malzemelerimiz yıpranmış veya hatalı işlenmiş parçaları geri kazanmak ya da kaplama malzemesinden çevreye daha uygun özelliklere sahip yeni yüzeyler oluşturmak için uygun maliyetli çözümler sunar. Bu kaplama malzemelerinin birçoğu tek başına kullanılırken diğerleri termal püskürtülen bir kaplama sisteminde bağlayıcı astar olarak kullanılır.

Tipik kullanımlar

  • Korozyon ve oksidasyon direnci
  • Termal iletkenlik
  • Elektiriksel iletkenlik
  • Aşınma ve aşındırma direnci
  • Yıpranmış ve hasarlı yüzeylerin restorasyonu ve onarımı
  • Termal püskürtülen kaplamalar için bağlayıcı astarlar

En iyi hale getirilmiş imalat

Portföyümüz, üretim uzmanlığı ve ürün güvenilirliği üzerine inşa edilmiştir. En uygun uygulama için ürün kimyasallarını ve parçacık boyutu dağılımlarını titizlikle kontrol ediyoruz. Parçacık boyutu dağılımları spesifik termal sprey prosesleriyle eşleştirilir. İnert gaz atomizasyonu, mekaniksel cladding ve hidrometalurji gibi çeşitli imalat süreçlerinde uzmanlığımız sayesinde tutarlı, yüksek kaliteli ürünler temin ederiz. Oerlikon Metco’nun metalik termal sprey tozları, dünyanın önde gelen OEM’leri tarafından onaylanmıştır. Müşteriler ürünlerimizi diğer herhangi bir şirketin ürünlerinden çok daha fazla spesifize etmektedir.

 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@dehaendustri.com mail adresimizden yada (0216) 307 71 11 ya da (0533) 714 17 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
(0216) 307 71 11 Bilgi İstiyorum