Termal Sprey için MCrAlY Alaşım Toz Malzemeleri

Üstün yüksek sıcaklık oksidasyonuna ve sıcak korozyona dayanıklı yüzeye veya en zorlu dinamik servis ortamları için bağlayıcı astara ihtiyacınız olduğunda, MCrAI malzemelerini tavsiye ederiz.

En sıcak servis ortamları için tasarlandı

MCrAIY termal sprey kaplamalar, gaz türbin motorlarında ve diğer yüksek sıcaklıklı korozif ortamların en sıcak bölümlerinde kullanılır. Seramik aşındırıcı kaplama veya Termal Bariyer Kaplama (TBC) sistemlerinin performansını artırmak için korozyon önleyici kaplama veya bağlayıcı astar olarak kullanılabilirler.

Zorlu uygulamalar için MCrAlY kompozisyonları

  • NiCrAlY malzemeleri, yüksek sıcaklıkta gaz ortamlarında oksidasyona karşı koruma sağlar.
  • CoCrAlY kimyasal kompozisyonu, sıcak korozyona karşı mükemmel direnç sunar (sülfidasyon)
  • NiCoCrAlY veya CoNiCrAlY malzemeleri, hem oksidasyon hem de sülfidasyon direncinin kabul edilebilir bir dengesini sağlar.

Son derece tutarlı ürün kalitesi

Tüm MCrAlY materyalleri inert gaz atomizasyonu kullanarak üretiliyor. Bu toz parçacıklarının tutarlı ve homojen kimyasını sağlar. Serbestçe akan tozlarımız, termal püskürtme yaparken son derece iyi beslenir.

Optimize edilmiş parçacık büyüklüğü dağılımları seçimi

MCrAI malzemelerin birçoğu, farklı termal sprey süreçlerine uygunluk için farklı parçacık büyüklüğü dağılımlarına sahiptir.

  • Atmosferik plazma sprey
  • Yüksek Hız Oksijen Yakıtlı (HVOF)
  • ChamPro kontrollü atmosfer plazma sprey
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@dehaendustri.com mail adresimizden yada (0216) 307 71 11 ya da (0533) 714 17 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
(0216) 307 71 11 Bilgi İstiyorum