Termal Sprey için Sermet Toz Malzemeleri

Cermet Powder Materials for Thermal Spray

Seramik ve metal malzemelerin kompoziti olarak sermetler, çok katmanlı metalik-seramik kaplama sistemlerinde termal genleşme uyumsuzluklarını çözen ara malzemeler olarak işlev görür. Şiddetli termal döngü içeren uygulamalar için kaplama performansını ve ömrünü artırmak için ideal çözümdür.

 

Termal döngüden kaynaklanan erken arızaları önler

Bir “sermet”, metal oksit seramik ve metal malzemelerin bir karışımıdır. Substrat ve fonksiyonel kaplama arasındaki termal genleşme uyuşmazlığını kontrol eder ve metalik bağ katı ile seramik üst kaplama arasına bir ara kaplama olarak uygulanır. Sermetler başlangıçta termal bariyerler ve kalın boşluk kontrol kaplamaları gibi türbin uygulamaları için tasarlanmıştır. Bununla birlikte, bu malzeme sınıfı, şiddetli termal çevrimin basit bir iki katmanlı kaplama sisteminin erken arızalanmasına neden olabileceği birçok uygulamada yararlı olabilir.

Tek kaynaklı malzeme tedarikçiniz

Aşağıdakilerle kullanım için çeşitli metal / seramik kombinasyonları sunuyoruz:

  • Alümina ve zirkonya bazlı son kat tozlar.
  • Nikel, alüminyum ve krom bazlı bağ kaplama tozları.

Ayrıca, tüm kaplama sistemini tek, yüksek kaliteli bir kaynaktan elde etmenizi sağlayan bağ ve son kat toz ürünlerini tedarik ediyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@dehaendustri.com mail adresimizden yada (0216) 307 71 11 ya da (0533) 714 17 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
(0216) 307 71 11 Bilgi İstiyorum